مراسم فاتحه‌خوانی و اتحاف دعا بر روان شهید محی‌الدین پیکان حیدری رئیس تعلیم و تجدید تربیت ادارهٔ تنظیم امور زندان‌ها برگزار گردید.

news_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۲ - ۱۶:۰
محفل فاتحه خوانی

درین مراسم محترم محمد حمید "طهماسی" رئیس عمومی ادارهٔ تنظیم امور زندان‌ها، خلیل‌الرحمن "متوکل" معاون پالیسی و مسلکی، صبغت الله "اندرابی" معاون نظامی و هیئت رهبری این اداره، همچنان شمار زیادی از مقامات بلند‌پایه حکومتی، اعضای شورای ملی، اقارب و دوستان شهید پیکان اشتراک نموده بودند. در مراسمی که به همین مناسبت بعد ظهر امروز در مسجد جامع شیرشاه سوری برگزار گردیده بود، ضمن تلاوت کلام‌الله مجید، بعضی از مقامات و دوستان شهید پیکان صحبت نموده، از شجاعت، مردم‌داری، کارکردی و خدمات شهید پیکان به خوبی یادآوری نموده، پایمردی و ایستادگی وی را در کنار مردم در دفاع از وطن و سرزمین مقدس اش ستودند.

سخنرانان ایستادگی و همکاری مردم در دفاع از کشور، در پهلوی نیروهای امنیتی افغانستان را وجیبه دینی و شرعی دانسته، شهادت در راه وطن و آزادی را افتخار بزرگ خواندند.

مراسم با اتحاف دعا به روح شهید پیکان و سایر شهدای راه آزادی افغانستان و آرزوی موفقیت و سربلندی به نیروهای امنیتی افغان در راستای دفاع مشروع از حاکمیت ملی و مردمی این کشور به پایان رسید.

۲۱ ،سرطان، ۱۴۰۰

ریاست اطلاعات و روابط عامه

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۷:۵۸
Background image

جلسه نوبتی نشست رهبری ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها تدویر یافت

این نشست که تحت ریاست محترم محمد حمید "طهماسی" و به اشتراک محترم خلیل‌الرحمن "متوکل" معاون پالیسی و مسلکی، محترم سمونوال صغبت الله "اندرابی" معاون نظامی، رئیس عمومی مالی و اداری و. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۷:۵۳
Background image

از روز بیرق ملی طی محفلی در ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها تجلیل به عمل آمد

این محفل با حضور داشت محترم سمونوال صبغت الله "اندرابی" معاون نظامی اداره تنظیم امور زندان ها، مل پاسوال عبدالواحد " نورگلی" سرپرست معاونیت امنیتی، روئسای بخش‌های مختلف ملکی و مسئولین و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۶:۵۸
Background image

پیام رهبری ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها به مناسبت روز ملی بیرق

هموطنان عزیز !

واضح و مبرهن است که بیرق؛ سمبول آزادی، استقلالیت ملی، تمامیت ارضی، دولت منظم، ملت متحد و نشان دهندۀ ارزش‌های ملی یک کشور است.

بیرق ملی سه رنگ ما نیز یکی از بزرگترین. . .

BACK TO NEWS