جلسه نوبتی نشست رهبری ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها تدویر یافت

news_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۷:۵۸
شورای رهبری

این نشست که تحت ریاست محترم محمد حمید "طهماسی" و به اشتراک محترم خلیل‌الرحمن "متوکل" معاون پالیسی و مسلکی، محترم سمونوال صغبت الله "اندرابی" معاون نظامی، رئیس عمومی مالی و اداری و روئسای بخش‌های مرکزی تدویر یافته بود، ابتدا چگونه‌گی پیشرفت و اجرای مسؤلیت‌ها و وظایف سپرده شده به مسؤلین در نشست قبلی، مورد ارزیابی قرار گرفت.

متعاقباً محترم طهماسی رئیس عمومی ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها به مسؤلان بخش‌های مختلف هدایت داد، تا در مورد پیشرفت و اجرای مسایل مطروحه در نشست بعدی گزارش مفصل ارائه نمایند.

۱۰، اسد- ۱۴۰۰

ریاست اطلاعات و روابط عامه

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۴۰۰/۵/۲۲ - ۱۲:۰
Background image

به تعداد ۵۰ تن زندانی معتاد در مرکز ترک اعتیاد زندان مرکزی، بعد از تداوی صحت یاب گردیدند

در محفلی که به همین مناسبت در مرکز زندان پل‌چرخی دایر گردیده بود، سمونوال محمود" احمدزی" معاون امنیتی زندان مرکزی پل چرخی گفت؛ اعتیاد به مواد مخدر به مثابه مرگ تدریجی بوده که انسان را. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۲:۳۰
Background image

از فراغت شاگردان برنامه سوادآموزی و حرفه‌آموزی در زندان اناثیه کابل طی محفلی تجلیل به عمل آمد

محفل با حضور داشت محترم میرویس "بهاوی" رئیس زندان‌های مرکزی، محترمه مریم نوری نماینده پروژۀ اطفال در معرض خطر، مسئولین ملکی و نظامی و جمعی از زندانیانِ زندان اناثیه دایر گردید، در آغاز. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۷ - ۲۲:۳۵
Background image

سمینار آگاهی‌دهی از قانون اساسی افغانستان، در ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها برگزار گردید

این سیمینار تحت عنوان ( بررسی حقوق اساسی اتباع در قانون اساسی افغانستان) از سوی کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی در کابل برای پرسونل ملکی و نظامی ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها برای. . .

BACK TO NEWS